Muziekvereniging
Prins Bernhard

Dodenherdenking & Bevrijdingsdag 2021

5 mei 2021

Ook dit jaar hebben wij bij Muziekvereniging Prins Bernhard de slachteroffers van de Tweede Wereldoorlog op 4 mei herdacht en vieren wij de bevrijding vandaag op 5 mei. Helaas door de pandemie, waarin de wereld zich verkeerd, konden wij dit niet traditie getrouw bij het Oorlogsmonument in Woldendorp ter gehore brengen. Echter hebben we gekeken naar de mogelijkheden die wij wel tot onze beschikking hadden en zijn wij tot een thuis editie gekomen van twee koralen en het Wilhelmus.

 

Fanfare Termunten – Twee koralen (4 mei)

 

Fanfare Termunten – Wilhelmus van Nassouwe (5 mei)

Reacties

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

  Fokje de Roo

  05 mei 2021

  Wat is dat mooi geworden! Super gedaan, Alfons! Fijn dat ik mocht meewerken aan de opnames.

  J. de Vries

  05 mei 2021

  Alfons bedankt voor jou inzet namens het bestuur

  Elle de Vries

  05 mei 2021

  Klinkt goed, complimenten voor muzikanten en dirigent.